Serwis HP

Naprawimy Twój laptop albo nic nie zapłacisz

U nas płacisz tylko za efekt.

Darmowa wycena naprawy laptopa HP !

 

Niezależnie od Twojej decyzji, u nas zawsze otrzymasz darmową wycenę. Naprawiamy dużo laptopów HP i nie musimy zarabiać na wycenach. Nasi technicy od ręki sprawdzą co jest uszkodzone w twoim laptopie.

Dowiedz się więcej

*Żadnych zobowiązań - Płacisz tylko jak naprawimy Twojego laptopa.

Najlepsza lokalizacja w Warszawie

Serwis laptopów HP na tyłach Blue City

Ul. Opaczewska 43, 02-201 Warszawa

 

Sprawdź jak do nas dojechać

Darmowa wycena

Zepsuł Ci się laptop? Potrzebujesz pomocy? Czesz szybko dowiedzieć się co się zepsuło i jakie będą koszty naprawy?

 

Przyjdź do nas na bezpłatną wycenę i dołącz do grona naszych zadowolonych klientów. 
Nie musisz się umawiać i jeździć dwa razy za ta samą sprawą. Nasi technicy na miejscu sprawdzą co dzieje się z twoim laptopem i całkowicie za darmo przekażemy Ci wszystkie informacje, abyś od razu mógł podjąć decyzję o naprawie. Naprawiamy miesięcznie ponad 300 laptopów oraz posiadamy własny magazyn układów scalonych, matryc, klawiatur i innych najbardziej popularnych części co sprawia, że większość napraw możemy wycenić od ręki.

Wycenimy za darmo każdą naprawę, laptop po zalaniu, ze zbitą matrycą, uszkodzoną obudową, nie działający, z artefaktami, zawieszający się i wszystkie inne usterki jakie zgłosisz.

Jako pierwsi wprowadziliśmy darmową i ekspresową wycenę uszkodzeń we wszystkich laptopach ponieważ wiemy, że zależy Ci na czasie.

Pracownicy serwisu sprawdzą co jest uszkodzone, jakie są koszty części i przekażą Ci wszystkie informacje potrzebne do podjęcia decyzji o naprawie.

Postaramy się wykonać analizę uszkodzeń od ręki, tak abyś nie musiał dwa razy jeździć z tą samą sprawą

Pamiętaj ! U nas zapłacisz tylko za efekt.technologia

Megaserwis S.C. to jeden z kilku profesjonalnych i jeden z największych serwisów laptopów w Polsce. Firma istnieje od 1997 roku i przez cały ten czas prowadzi własne badania w zakresie napraw laptopów, odzyskiwania danych i profesjonalnych rozwiązań informatycznych. 

Każdy dział firmy stanowi odrębną komórkę , tak aby pracownicy specjalizowali się w powierzonych im zadaniach. Jest to ewenement jeśli chodzi o firmy z branży serwisu komputerów ponieważ w większości z nich technik jeździ do instalacji jak również naprawia laptopy czy drukarki. U nas jest inaczej. Osoba odpowiedzialna za naprawę laptopów zajmuje się tylko i wyłącznie naprawami. Dzięki temu może pogłębiać swoją wiedzę i specjalizować się w tej dziedzinie.

Dzięki temu udało się doprowadzić do sytuacji, gdzie większość laptopów można naprawić w mniej niż 4 dni robocze ze skutecznością około 90%.

Jako serwis laptopów jesteśmy nastawieni na efekt. Zapraszamy.